TT

REALITA ?

6. února 2013 v 15:34 | Gummy
Relaita. Hm... Realita je nuda, realita je prostě realita a nic s tím neuděláme, někdo se má dobře a někdo špatně. Realita je pro každého něco jiného, někdo má realitu rád někdo ne. Někdo radši žije ve svém světě, nebo si realitu idealizuje a nechce věřit věcem, které se skutečně ve světě dějí. " Filtry, přes které se díváme na svět jsou jako vzduch. Nevíme o nich do doby, než nám je někde ukáže." John King. Někteří rádi z reality uniknou do říše her, knih, filmů nebo muziky. Každý se na světě prostě nemá růžově a vždy může být ještě hůř. Kdo by chtěl žít v realitě ? Uděljme si svět krásnější a buďme šťastní. Proč se stresoavat ? Nasaďme si "růžové brýle". To se lehce řekne, ale pak začnou problémy a vy jim nejste schopni utéct, pořád vás dohání a vy jednou zakopnete nebo klopýtnete a oni vás sežerou jako supi. Já se nikdy nelítala moc daleko, protože mám v hlavě "pravidla" podle kterých se prostě musí řídit, jinak budeš potrestanej. Prostě je to o výchově. Já, i když jsem mohla jsem nikdy nelítala hlavou v oblacích, v říši poníků a barbie. Možná by to bylo lepší, ale co už. Možná tehle článek nedává smysl, je to totiž slátanina mých pocitů, které neumím dát do kopy tak, aby to ten smysl dávalo. Děkuju za váš čas, který jste věnovali tomuto článku =) ahoj

Super prázdniny na ostrově

31. prosince 2012 v 16:35
Tak, jak začít ? Kdyby jste tuhle otázku položili u nás ve třídě všechny odpovědi by byly typu : Vzal bych si loď, abych mohl odplout. Určitě telefon a zavolala bych o záchranu.
Všichni by se od tamtud chtěli rychle dostat, ale proč ? Taková dovolená by se mi líbila, teda nemusel by to být ostrov pustý, ale se stromy, které by měly sladké plody, se spousty různorodých zvířat.Ostrov , kde by v noci na celou pláž svíťil měsíc a na tmavě modré obloze zařily hvězdy. Ale otázka zní co bych si tam vzala (dejme tomu, že ostrov není pustý a je na něm voda ;)). Nikde nebylo řečeno, že to něco, muže být jen jedno. Dobře, už se konečně dostávám k tomu, co si vezmu. Byly by to asi zápalky, nebo zapalovač, batoh a kamarádi, abych se neunudila k smrti.
Psali jste taky článek ? Ráda bych si přečetla, co si s sebou berete vy ;) Takže mi určitě napište.
Tak zase někdy ahoj =)

P.S promiňte za chyby, psala sem to na mobilu

Něco je špatně s počítadlem =)

27. října 2012 v 8:49 | Gummy
Zdravím, už jste si jistě všimli, ale počítadlo na blog.cz ještě není spraveně a už je to tak od srpna ? Zajímalo by mě, jestli s tím hodlají něco dělat, nebo to nak prostě nechat.Však ono se to samo vyřeší že ? Já teda žádné aktuální info nemám a tak bych byla ráda, jestli vám o tom někdo něco řekl, jestli se k tomu někdo ze správců vyjádřil, tak mi napište. Díky =)
 
 

Reklama