Tipy

Jez zdravě 1.díl

16. února 2013 v 17:30 | Gummy
Ahoj všichni, jak nadpis napovídá tento článek bude o zdravé stravě.Vím, že to do vás hustí skoro každá stránka tady na to zaměřená, ale když zdravě nebudeš jíst, tvoje tělo bude mít problémy.Buděš mít zničené vlasy, nehty se ti budou lámat, dokonce můžeš dostat i njakou vyrážku...
Tak na úvod jsem vás trošku postrašila a teď už k věci.
  • Máš problematickou plěť? Dělají se ti pupínky ? zkus jíst víc luštěnin! Taky dýňová semínka a krabí maso. Obsahují zinek, který udržuje pokožku čistou a zdravou ;)
  • Mastí se ti vlasy ? jez bílý jogurt.Je bohatý na vitamín B a především B2, který reguluje tvorbu kožního maz.Aby byly vlasy hebké můžeš si do jogurtu přidat ovesné vločky. které obsahují křemík.Nebo z nich můžeš udělat ovocný salát.Nejen vločky tě taky chrání před šedinami, když budeš jíst švestky, nebo slunečnicová semínka, ve kterých je měď, která podporuje barvu pigmentu =).
  • Třepí se ti nehty? Zkus do svého jídelníčku zařadit více mrkve a melounu.Obsahují beta-karoten.Po pravidelném požívání se ti nehty určitě zpraví.
Tak, to by bylo pro dnešek vše těšte se na další díl ;)

Jak se naučit jízdu na snowboardu ?

6. února 2013 v 14:00 | Gummy
Zdravím všechny, dneska tu přibude jeden delší článek tak se ho nelekněte ;)
Snowboarding je všude čím dál tím oblíbenější zimní sport, podle mě je i zajímavější než lyžování, ve kterém jsem si naprosto jistá =) Tak a něco k těm začátkům : Samozřejmě, že jednodušší by bylo zaplatiti si instruktora, který vás jezdit na snowboardu naučí.Druhá možnost je kamarádka, která snowboarding ovládá, a třetí možnost je tu plno různých webů(včetně toho mého =D), které se vás to pokusí naučit =)) Velkou roli hraje výběr prkna a ostatního vybavení.
1) jízda na pomě Takže, nejdřím přece musíme vyjet na kopec. Jednu nohu necháme ve vázání a druhou udržujeme rovnováhu tím, že podle potřeby šlapeme za nebo před sebe. Volná noha je vždy ta zadní!! Nikdy nepřenašejte celou váhu na zadní nohu !
2) pády prostě k snowboardingu patří, s tím se musíme smířit. Hlavní je hned po padu zaseknout prkno do sněhu, aby jste nám nikam neujeli ;) Víc vám neřeknu, protože s pády nemám moc zkušeností. =D jsem prostě na sporty nadaná =D
3)Tak, nejdříve si musíme zjistit na kterou nohu budeme jezdit, je to stejné jako u sk8. Taky máme nasazené boty pevně zapnuté ve vázaní, hlavně rukavice, helmu a brýle.Tak a může me začít. Aby jste nám nikam neujeli postavte se kolmo ke svahu, mírně pokrčte to koleno na jakou stranu chcete jet (dejme tomu pravé ;) ) a prkno nasměruje mírně v před. Tzn. máte pravou nohu více ve předu než levou. Až dojedete ke kraji sjezdovky dorovnejte levou nohu aby prkno bylo zase kolmo ke sjezdovce.Měli by jste se zastavit. Teď to samé udělejte na druhou stranu a pokuste se zastavování snížit na minimum. TAk pokračujte dokud si nebudete v jízdě jistí. taky můžete jakoby klouzat po sněhu přímo dolů, po zadní hraně prkna. Stačí, když na zadní hranu přeneste váhu a pokrčíte se v kolenech.
Ha a teď to nejtěžší, obloučky, bohužel, s tím vám neporadím. S tím se musí každý vypořádat, já to taky zvládla.Každý má svůj systém a musí si na něj přijít sám, nebo s pomocí instruktora. Doufám, že jsem vám aspoň třošičku pomohla a zimním sportům ZDAR ! :))

Comfy bedroom - 4.díl cool malba

2. ledna 2013 v 17:40 | Gummy
Ahoj, už dlouho tu nebyl comfy bedroom a tak jsem se rozhodla napsat další díl ;) .
Už dlouho přemýšlím, že bych si pokoj znovu vymylovala a dotvořila ho nějakou kresbou na stěně, ale nejsem moc vzdatný malíř, tak si asi pořídím takový ty nálepky na stěnu, tady vám ukažu, pár příkladů a doufám, že se inspirujete ;)


více v celém článku ;)

Comfy bedroom - 3.díl Polštáářky

24. listopadu 2012 v 15:59 | Gummy
Ahój už tu máme třetí díl comfy bedroom. Tak, jestli chceš aby tvůj pokoj vypadal "zabydleněj" nebo útujněji, nakup si, nebo ušíj spoustu polštářků různých velikostí.Můžeš si je dát na postel, nejen někam do rohu pokojíku a mít tam odpočívací část. A když si jěště vedle na stoleček dáš svíčky bude to úplně úžasnej relax. Já polštářky ještě nemám, ale až budu mít cestu do brna, určitě si nakoupím nějakou látku a vatu (nebo něco takovýho x) ) a polštářky si ušiju ;)
více v celém článku ;)

jak si vylepšit kancelářské sponky

24. listopadu 2012 v 11:29 | Gummy
Ahoj všichni,
takže dneska tu máme fotonávod jak si vylepšit kancelářskousponku ;) vypadá to krásně.
matný lak, třpytivý, praskací, je tolik různých možností.Závěrem bych chtěla říct, že je to sice jen maličkos, ale život se skládá ze spousty maličkostí. A řekněte, nevypadá to líp než obyčejná sponka ? =)Srdíčka nemusí být růžová,klidně můžou být zelená,modrá,černá...Nemáte barevnésponky ? Není nic jednodušího, než si je koupit, nebo vzít lak na nehty a nalakovat si je. Mužete použít normální matné laky, třytivé, praskací je mtolik možností =) jeto sice jen maličkost, ale z maličkostí se skládá život. A řekněte, nevypadá to úžasně ?

Comfy bedroom - 2.díl svíčky

23. listopadu 2012 v 15:29
To asi každý z vás zná.Vždy, když příjdete do pokoje uvítá vás příjemná vůně. Svíčky taky můžou fungovat jako dekorace.Můžete si je různě naaranžovat, voňavých svíček je všude plno stačí si jen vybrat =)
Ale taky tu máme vonné tyčinky, ale u těch pozor! Některé spíš smrdí než voní, takže jich bude muset vyzkoušet hodně od více značek.A když si správně vyberete, krasně to váš pokoj provoní.

Nebo taky můžete zainvestovat do výrobků jako sou briese atp. Ale podle mě to nenavodí takovou atmosféru, jako svíčka nebo tyčinka =) Tak do by bylo pro dnešní Comfy bedroom ve, díky za přečtení =)


Něco je špatně aneb nemůžu usnout (10 rad pro lepší usínání a spánek)

28. října 2012 v 12:20 | Gummy
Napadlo mě, že u TT je až moc článku o tom, jak je někomu zle, jak má zkažený život. Některé články mě zaujaly, ale některé nestály ani za kliknutí. Spoustě z nás se už někdy stalo, že nemohli usnout a tak vám přináším pár rad.
Rada první : To už asi víš, ale přece jen to tu napíšu.VĚTREJ ! Určitě se ti bude líp spát, když v pokoji nebudeš mít dusno, teď v zimě je sice chladný vzduch, ale podle mě tě nezabije na minutku otevřít okno.
Rada druhá : Pokus se chodit spát ve stejnou dobu, aspoň od Neděle do čtvrtka, ať si tvůj mozek zafixuje, kdy má usnout =)
Rada třetí : Když neusneš do 30-ti minut co ses rozhodla jít spát, nechoď na FB, blog, nehraj žádné hry. Dělej nějakou nudnou činost jako je třeba uklízení.To tě otráví na tolik, že příště radši usneš.
Rada čtvrtá : Postel je na spaní ! Rozhoně v ní nelež celý den, nědělej si na ní domácí úkoly atp. Mozek si musí uvědomit, že na posteli se spí.
Rada pátá : Nejlíp se usíná v úplné tmě, takže na různé noční lampičky zapoměn.Pokud se bojíš tmy, tak se hold nedá nic dělat, bude se ti hůř usínat.
Rada šestá : Tu asi zná každý z nás. Hrnek teplýho mlíka s medem. Navodí takovou "spací" atmosféru =D
Rada sedmá : Před večerní koupeí nebo sprchou si dej tělové mléko na topení, ať je hezky teplé. Když se s ním namažeš, bude to příjemný pocit. A spříjemným pocitem se přece usíná líp ne ?

A nakonec pár otázek ;)
Jak často se vám stává že nemůžete usnout ?
Spíte se psem nebo plyšáky ?
Máte radši, když máte hlavu výš ?

Comfy bedroom-1.díl Světýlka

27. října 2012 v 18:39 | Gummy
Ahoj vítám vás u mého nového "seriálu" Comfy bedroom (v překladu útulný pokoj), který bude vycházet každý týden. A jak už název napovídá, budu vám sem dávát ruzné Tipy, jak si pokoj zútulnit, nebo vyzdobit.
více v celém článku ;)
 
 

Reklama