Listopad 2012

Mašle do vlasů

30. listopadu 2012 v 16:40 | Gummy |  DIY
Sháníte mašli do vlasů ? Nebo chcete obzvláštnit váš účes ? stačí vám k tomu jen šátek :) já jsem si ji už doma udělala. Tak na co čekáš ? =D


Domácí pleťové masky

27. listopadu 2012 v 21:59 | Gummy |  DIY
Ahoj toto je úplně první článek do rubriky pečuj o sebe, tak doufám, že se bude líbít.

Pohledala jsem po netu nějaké masky, které není těžké si udělat doma. Zkoušela jsem je a můžu říct, že není od věci si do nich přidat trošku vonného oleje ;)

Citrónová maska pro rozzáření pleti

Potřebuješ :
2 polévkové lžíce ovesných vloček (rozemletých),
3 polévkové lžíce tvarohu,
5 kapek citonové štávy.

Postup :
Do tvarohu vmíchej připravené ingredience. Směs
nech chvilku teple odstát a poté ji nanes na vyčištěný
obličej asi na 10 minut. Poté smyj vodou.

Více v celém článku ;) -->

Záložka

26. listopadu 2012 v 17:29 | Gummy |  DIY
Zdravím, dneska jsem pro vás našla fotonávod jak si udělat báječnou záložku do knížky.Já ji sama mám a můžu říct, že vypadá i slouží skvěle.Nemusí na ní být jen knírek, fantazii se meze nekladou. Hodně štěstí ;)


A takle už vypadá, když je v knížce. Strašně se mi to líbí =)

Nábor SB - spřátelených blogů

25. listopadu 2012 v 19:59 | Gummy
Ahoj, tak jsem si řekla, že to tady trošku rozjedu. Nabírám SB s podobnou tématikou blogu jako mám já, ale jestli mě blog zaujme nemusí mít podobný téma. Pište spíše na e-mail, který je uveden výše ^ =) Napište mi do něj :
1) přezdívku
2) adresu blogu
3) na co je blog zaměřený
4) jak často budeš můj blog navštěvovat.
Vaše blogy bych navštěvovala minimálně 1-2 týdně =) Určitě se ozvěte.

Plyšáček

25. listopadu 2012 v 18:20 | Gummy |  DIY
Tak tento fotonávod mě zaujal, protože nevím co mám dát spolužačkám k vánocům. A pokud si nad tím lámete hlavu i vy tak s chutí do toho! Když se vám to povede bude to určitě skvělý dáreček.

Comfy bedroom - 3.díl Polštáářky

24. listopadu 2012 v 15:59 | Gummy |  Tipy
Ahój už tu máme třetí díl comfy bedroom. Tak, jestli chceš aby tvůj pokoj vypadal "zabydleněj" nebo útujněji, nakup si, nebo ušíj spoustu polštářků různých velikostí.Můžeš si je dát na postel, nejen někam do rohu pokojíku a mít tam odpočívací část. A když si jěště vedle na stoleček dáš svíčky bude to úplně úžasnej relax. Já polštářky ještě nemám, ale až budu mít cestu do brna, určitě si nakoupím nějakou látku a vatu (nebo něco takovýho x) ) a polštářky si ušiju ;)
více v celém článku ;)

jak si vylepšit kancelářské sponky

24. listopadu 2012 v 11:29 | Gummy |  Tipy
Ahoj všichni,
takže dneska tu máme fotonávod jak si vylepšit kancelářskousponku ;) vypadá to krásně.
matný lak, třpytivý, praskací, je tolik různých možností.Závěrem bych chtěla říct, že je to sice jen maličkos, ale život se skládá ze spousty maličkostí. A řekněte, nevypadá to líp než obyčejná sponka ? =)Srdíčka nemusí být růžová,klidně můžou být zelená,modrá,černá...Nemáte barevnésponky ? Není nic jednodušího, než si je koupit, nebo vzít lak na nehty a nalakovat si je. Mužete použít normální matné laky, třytivé, praskací je mtolik možností =) jeto sice jen maličkost, ale z maličkostí se skládá život. A řekněte, nevypadá to úžasně ?

Comfy bedroom - 2.díl svíčky

23. listopadu 2012 v 15:29 Tipy
To asi každý z vás zná.Vždy, když příjdete do pokoje uvítá vás příjemná vůně. Svíčky taky můžou fungovat jako dekorace.Můžete si je různě naaranžovat, voňavých svíček je všude plno stačí si jen vybrat =)
Ale taky tu máme vonné tyčinky, ale u těch pozor! Některé spíš smrdí než voní, takže jich bude muset vyzkoušet hodně od více značek.A když si správně vyberete, krasně to váš pokoj provoní.

Nebo taky můžete zainvestovat do výrobků jako sou briese atp. Ale podle mě to nenavodí takovou atmosféru, jako svíčka nebo tyčinka =) Tak do by bylo pro dnešní Comfy bedroom ve, díky za přečtení =)